Detaily

Belgium


WeWantMore


Frederik Vercruysse


Showroomy


Nechte se inspirovat

Interiér, Showroom, Showroomy


SAVE PROJECT

Informace o produktu

Belgická společnost Decospan vytváří krásu zpracováním přírodní dřevěné dýhy. Tvůrčím a udržitelným způsobem vyvíjí a vyrábí produkty, jejichž základem je tento vzácný materiál. S bohatou nabídkou více než 160 druhů dřevin, nejmodernějším strojním vybavením, udržitelným obchodním modelem a flexibilními zaměstnanci dokáže společnost vyvíjet nové produkty, které splňují potřeby všech zainteresovaných stran.

Nedávno otevřené předváděcí středisko společnosti, příznačně nazvané Treehouse („Stromový dům“), je místem, kde lze vnímat dřevěnou dýhu všemi možnými způsoby. V architektonickém prostoru, který kombinuje množství moderních interiérových produktů, objeví architekt více než 150 různých druhů dřevin. Návštěvník je v bezprostředním kontaktu s celou řadou forem tohoto materiálu a inovativními technikami jeho zpracování. Prostor, v němž se snoubí přírodní charakter dřevěné dýhy s vysoce technickými procesy vytvořenými člověkem, tak nabízí mnohosmyslový zážitek vyzdvihující symbiózu člověka a přírody.

Ve středisku Treehouse byla instalována celá řada svítidel společnosti Delta Light , například naše svítidla B-Liner 70 a Supernova pro celkové osvětlení a Diro OK a Diro 130 pro bodové osvětlení.

Projekty, které nás baví

zpět nahoru