• 1
  • 2
  • 3
  • 4


Nepřímé osvětlení se stává stále více oblíbeným, jak u obytných, tak i obchodních projektů nebo kanceláří. S nepřímým osvětlením je zdroj světla skrytý a světlo se šíří místností odrazem na stropu, podlaze nebo stěně, a tím eliminovat oslnění a stíny. Ke správnému a vyrovnanému použití je zásadní, aby bylo nepřímé osvětlení naplánované do projektu hned od začátku.

Nepřímé osvětlení poskytuje příjemné prostředí a umožňuje vám orámovat místnost světlem. Architektonické tvary mohou být zesílené a těžké nebo neskladné konstrukce mohou být ztlumeny díky plovoucímu efektu, tak aby všechny prvky přišly ke cti. Vytvoření dlouhých pruhů nepřímého osvětlení bez stínů vyvolává extra pocit prostornosti.
Pro zkombinování omezené funkčnosti s úsporou energie jsou použity zářivky nebo Led pásky bez nepřímého osvětlení. Při zvolení nepřímého osvětlení máte na výběr mezi použitím odkrytých světelných zdrojů nebo profilu na zakázku, ve kterém je světelný zdroj zpracovaný. odkryté světelné zdroje jsou levnější, ale jinak mají profily několik výhod. Například profil zajišťuje, že žárovka zůstane bez vlhkosti, prachu a nečistit, kryt slouží pro žárovku jako chladící prvek, výrobek na zakázku a předmontáž zajišťuje rychlejší a jednoduší instalaci a snadno zajišťuje perfektní pruh osvětlení bez stínů. Tato naposledy uvedená výhoda je zásadní pro poskytnutí skutečné přidané hodnoty.

Společnost Delta Light má ve své kolekci různé možnosti použití jak LED diod, tak zářivek kk použití podél stěn, stropů a podlah. Posledním pozoruhodným nováčkem v tomto segmentu je Borderline, Led zapuštěný profil nové generace, který bude brzy sám zaveden jako norma v segmentu nepřímého osvětlení par excellence. Profil Borderline může být použitý jak k zapuštění na stěnu, tak na strop, a má pozoruhodnou bezešvou úpravu, přesto se snadno instaluje a dokončuje. Je dostupný s RGB, teplými bílými nebo studenými bílými LED diodami. Současné řešení pro nepřímé osvětlení s výjimečným okem pro architektonický detail.

zpět nahoru