Vítejte na novém webu!

Vítejte na novém webu!

Vítejte na našem novém a plně responzivním webu. Bez ohledu na to, zda nové stránky zobrazujete na stolním počítači, nebo na mobilním zařízení, nová uživatelsky vylepšená platforma vám nabídne nový obsah, inspirující fotografie, rozsáhlé informace o produktech a mnoho dalšího ... a to vše v novém moderním designu.

Víte, jaký druh produktu potřebujete? Nebo jen hledáte inspiraci? Potřebujete si stáhnout manuál, 3D soubor nebo specifikace? Náš nový vyhledávač produktů vás snadno navede na správnou stránku produktu, kde najdete všechny potřebné informace.

V sekci pro inspiraci vám představíme naše nejnovější projekty z celého světa. Pokud hledáte inspiraci pro určitý prostor ve vašem projektu, ať již obytný, nebo komerční, můžete použít tag cloud a projít si širokou škálu realizací.

Zcela novou částí webu je sekce „MY DELTA LIGHT“. Výrazně vylepšená a upgradovaná verze předchozího „Lightboxu“ na našem starém webu. Pomocí souboru nástrojů My Delta Light můžete rychle shromažďovat, ukládat, stahovat a sdílet fotografie a informace o produktech. Začněte si vytvářet vlastní seznamy a sdílejte je se svým partnerem, klientem, architektem, technikem, který má na starosti elektroinstalace, nebo dalšími osobami, které se na vašem projektu podílejí. Tuto funkci můžete používat, aniž byste se museli přihlašovat, nebo se můžete zaregistrovat, abyste mohli ukládat a upravovat více seznamů.

Vždy nás zajímají vaše názory a návrhy na zlepšení našich stránek. Pokud budete mít nějaké připomínky, napište nám na adresu onlinemarketing@deltalight.com.

Přejeme vám příjemnou návštěvu.

zpět nahoru