Delta Light® je a vždy stála v popředí vývoje a následně získala pevnou pozici jako přední inovátor exkluzivních produktů v oblasti osvětlení. Nepříjemným důsledkem filozofie společnosti zaměřené na design je vysoký počet padělků dostupných na trhu. Taková porušení práv duševního vlastnictví společnosti Delta Light jsou považovány za čin nekalé soutěže a zásah do pozice inovativního designu společnosti Delta Light a jeho úspěchu.

Aby společnost Delta Light® ochránila image značky a ctila závazky a loajalitu své celosvětové klientely, aktivně celosvětově sleduje a obesílá všechny výrobce padělků výrobků společnosti Delta Light® a všechny padělatele nutí k okamžitému zastavení výroby, nabízení, prodeje, používání, propagace, distribuce a obchodování s produkty. V tomto ohledu zavedla společnost Delta Light® přísnou celosvětovou politiku pro vymáhání exkluzivity svých návrhů všemi právními prostředky.

Pokud se setkáte s nějakými okopírovanými výrobky společnosti Delta Light, kontaktujte nás prosím na legal@deltalight.com

zpět nahoru