The Lighting Bible

Společnost Delta Light vydala svůj první výrobní katalog v roce 1997 pod názvem Podrobný katalog osvětlení. Od té doby se z něj stala referenční a inspirující příručka v oblasti osvětlení. Nejnovější verzí je Podrobný katalog osvětlení 10, vydaný v dubnu 2013 během výstavy Euroluce v Miláně. Nová verze číslo 11 vyjde v dubnu 2015.

Nové vydání Podrobného katalogu osvětlení vychází každé dva roky a její příloha s novou výrobní kolekcí vychází v mezidobí během výstavy Light+Building ve Frankfurtu. Z malé brožurky v roce 1997 se tento katalog rozrostl na více než 1000 inspirujících stránek naplněných novými designy výrobků, barvami a materiály, jakož i nespočetnými technickými inovacemi a fotografiemi projektů.

Podrobný katalog osvětlení uvádí kompletní výrobní program společnosti Delta Light, počínaje zapuštěnými a povrchově upevněnými tělesy, samostatnými tělesy a pásovým osvětlením, a konče zakázkovými profily a venkovními osvětlovacími tělesy. Poslední kapitola katalogu je věnována veškerým technickým informacím a detailům všech opcí, příslušenství a náležitostí. Podrobný katalog osvětlení se osvědčil jako užitečný pomocník pro všechny účastníky projektů, od architektů po inženýry, elektroinstalatéry, investory a koncové uživatele.

K objednání tištěného výtisku vyplňte prosím kontaktní formulář
K procházení katalogem nebo jeho stažení v pdf, přejděte prosím do Sekce publikací

zpět nahoru